Режим “Караючого Дорослого” або Критика
У цьому режимі у людини виникають думки в критикуючому тоні. Караючий голос викликає злість, почуття провини, ніби людина і правда заслуговує такого ставлення до себе від себе.
Режим “Покинутої Дитини”
Відчуває сильну емоційну біль і страх бути відкинутим або самотнім. Їхні почуття схожі на відчуття дитини яка загубилась: сумна, налякана, вразлива, беззахисна, обманута. Перебуваючи в цьому стані людина відчуває себе дуже вразливою, безпорадною, самотньою. Вона намагаються знайти “батьків”, які будуть турбуватися про неї.
Режим “Сердитої та Імпульсивної Дитини”
Діє імпульсивно, щоб задовольнити свої потреби, або зганяє емоції невідповідним чином. Основними ознаками є сильний гнів, імпульсивність, вимогливість, знецінення, “маніпулятивність”, прагнення контролювати, загрози самогубства, проміскуітет.
Режим “Відсторонений Захисник”
Основною функцією є захист засобом відключення почуттів і потреб; відсторонюється від людей. Проявляється як деперсоналізація, внутрішня пустота, нудьга, зловживання речовинами (алкоголь, ліки, наркотики), обжерливість, самоушкодження, психосоматичні скарги.