Давид Цибенко

Вітаю! Я  лікар-психіатр, практикую когнітивно-поведінкову терапію та схема-терапію.

КПТ третьої хвилі відповідає моїм цінностям, а саме – я роблю те що ефективно і науково доведено. Це дає мені впевненість в тому, що я точно допомагаю своїм клієнтам, а не марную їх час, допомагаю знайти їм внутрішній спокій та справитися зі своїми проблемами.

Давид Цибенко - фото № 1

Чому я вибрав саме цю професію? Моя мама лікарка. І я пам’ятаю як в дитинстві, коли я йшов з нею по вулиці, її впізнавали перехожі, деякі дякували їй прямо на вулиці за допомогу. Мене це надихало і я зрозумів що також хочу стати лікарем. З підліткового віку мене цікавила тема психіатрії та психології, тому з вибором яким саме буду лікарем я не вагався.

За навчання в медичній академії та на інтернатурі я здобув гарну практику як в соматичних відділеннях, так і в гострих та хронічних психіатричних відділеннях. Найбільше я працював у гострих відділеннях де постійно мав справу з депресіями, біполярними розладами та тяжкими психотичними розладами.

 

Працюю з тривожними розладами, панічним розладом, депресією, соматоформними розладами, обсессивно-компульсивним розладом, розладами сну, хронічними болями та розладами особистості (межовий (пограничний) розлад особистості (ПРЛ), обсессивно-компульсивний розлад особистості, нарцистичний розлад особистості.

Освіта

 1. Українська медична стоматологічна академія

  Факультет-“Лікувальна справа”

 2. Інститут післядипломної освіти

  Інтернатура на базі КП “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги ПОР”.

  Спеціалізація – “Психіатрія”

 3. Харківська медична академія післядипломної освіти

  Тематичне удосконалення “сімейна психотерапія”

 4. Beck institute cognitive behavior therapy certificate of training attendance essential of CBT

Давид Цибенко - фото № 2
Давид Цибенко - фото № 3
Давид Цибенко - фото № 4
Давид Цибенко - фото № 5

Хто я поза кабінетом?

Я народився та живу в Полтаві. Я люблю слухати тяжку музику типу стоунер-метал, сладж або ж ню-метал. З 13 років граю на гітарі. Зараз більшість вільного часу приділяю самовдосконаленню, а саме читання наукової літератури, наукових статей, проходженню додаткового навчання різних напрямків психотерапії КПТ третьої хвилі. Та все ж таки, знахожду час на те щоб побути з сім’єю, прогулюватись майже кожного дня по вулиці або зустрічатись із друзями. Також, я люблю проводити час наодинці, коли я можу зачитуватись художньою літературою особливо фантастикою, кіберпанк, або ж містичними книгами і оповіданнями по типу Лавкрафта або Мерріта.

Де я встиг попрацювати?

 1. КП “Обласний заклад з надання психичної допомоги ПОР”

 2. Приватна практика

Вартість консультації (45-50 хв) - 800 грн.