Ірина Боровинська

Привіт, мене звати Ірина. За освітою я психолог і філолог (англійська мова та література). Більшу частину усвідомленого життя спостерігаю за людьми і вивчаю їхню поведінку. Саме через це моя психологічна освіта не зупинилась на магістратурі, а продовжилась в аспірантурі Інституту соціальної та політичної психології.

Уся моя кар’єра побудована на взаємодії з людьми. З 2008 року я працюю в сфері управління персоналом і пройшла шлях від асистента до керівника різних напрямків, а згодом і функції в цілому.

Рішення повернутися до психології і психологічного консультування виникло внаслідок частого звернення колег за консультацією з різними питаннями, як пов’язаними з роботою і кар’єрою, так і з особистими сферами життя.

Ірина Боровинська - фото № 1

Шлях у психологічне консультування почався у 2016 році з вивчення і практики коучингу, як сучасного інструменту роботи із запитами пов’язаними з постановкою та досягненням цілей, пошуком напрямку діяльності, стартом та розвитком бізнесу, покращенням рівня життя, побудовою кар’єри, налагодження взаємин з різними групами людей.

Після 3 років практики коучингу, я зрозуміла, що час рухатися далі та вивчати психотерапевтичні методи, які допоможуть пропрацьовувати більш глибокі запити. Так було обрано когнітивно-поведінкову терапію (КПТ). Чому саме цей напрям? Тому, що КПТ- це науково доведений і ефективний метод роботи з різними розладами. Він логічний, зрозумілий, має чіткі перевірені кроки роботи з кожною з проблем. Це з високою ймовірністю дозволяє досягнути довгострокового позитивного вирішення запиту клієнта, а також навчити запобігати рецидивам та бути самому собі терапевтом.

Працюю з клієнтами з депресією, тривогою, фобіями. Допомагаю у виборі вектору кар’єрного розвитку, з вибудовою взаємин у колективі, з підлеглими/керівником. Працюю з запитами постановки цілей та їхнім досягненням, прокрастинацією, випрацюванням звичок та іншими проблемами.

Освіта

 1. Київський славістичний університет

  Фах «Психологія», кваліфікація «Психолог, викладач вищого навчального закладу»

 2. Інститут соціальної та політичної психології

  Аспірантура за фахом «соціальна психологія»

 3. Український інститут когнітивно-поведінкової терапії

  КПТ-консультант

Ірина Боровинська - фото № 2
Ірина Боровинська - фото № 3
Ірина Боровинська - фото № 4
Ірина Боровинська - фото № 5
Ірина Боровинська - фото № 6
Ірина Боровинська - фото № 7
Ірина Боровинська - фото № 8
Ірина Боровинська - фото № 9
Ірина Боровинська - фото № 10
Ірина Боровинська - фото № 11
Ірина Боровинська - фото № 12
Ірина Боровинська - фото № 13
Ірина Боровинська - фото № 14

Хто я поза кабінетом?

Я люблю вчитися і можна сказати, що це моє хобі. Коли кожного дня дізнаєшся щось нове, не встигаєш застоюватись і постійно знаходишся у потоці. Для мене важливий баланс, тому зосередженість під час навчання обов’язково компенсую спортом: біг, сайкл, басейн, стрейчинг або йога, в залежності від ситуації. Мрію пробігти напівмарафон, марафон та випробувати себе у тріатлоні.

Люблю читати художню літературу, особливо детективи про психотерапевтів, слухати музику, ходити в театр на оперу чи балет.

Коли є настрій і час, можу щось сплести або пошити своїми руками. Люблю кімнатні рослини, тому в хаті їх багато, а догляд за ними потребує часу і уваги.

Де я встигла попрацювати?

 1. IT компанія AM-SOFT (2008)

  Менеджер по персоналу

 2. Телеканал «Україна» (2009-2015)

  Менеджер з персоналу, керівник відділу

 3. Luxor Management (2015-2016)

  HR Generalist

 4. Приватна коучингова практика

  (2016 – до тепер)

 5. Мала академія наук України

  (2020 – до тепер)

  Провідний менеджер з внутрішніх комунікацій, відповідаю за весь HR напрямок

 6. Центр психологічного здоров’я 4Help

  (грудень 2021 – до тепер).

Вартість консультації (45-50 хв) - 800 грн.