Юлія Кузьменко

Юлія Кузьменко

Я завжди цікавилася психологією та завжди хотіла, щоб моя професія була пов’язана з людьми. Тому моя кар’єра почалася з роботи в HR сфері, де спілкування з людьми було невід’ємною частиною роботи. Продовжуючи вивчати психологію самостійно, я зрозуміла, що хочу розвиватися в цій сфері професійно, що й привело мене до навчання когнітивно-поведінкової психотерапії. Цей метод захопив мене своєю структурністю, відкритістю, чесністю та, звісно, ефективністю, що є науково підтвердженою. Зараз я продовжую своє навчання та мені б хотілось бути однією з амбасадорів психотерапії в Україні (а може й не тільки) та допомагати людям покращувати якість свого життя.

Консультую людей з такими проблемами як тривога, знижений настрій, негативні думки, складнощі з адаптацією, переживання втрати, емоційне вигорання, тощо.

Юлія Кузьменко - фото № 1

Освіта

  1. Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, спеціальність філологія та педагогіка вищої школи

  2. Міжрегіональна академія управління персоналу – психологія

  3. Український інститут когнітивно-поведінкової терапії, проект КПТ+

Юлія Кузьменко - фото № 2
Юлія Кузьменко - фото № 3
Юлія Кузьменко - фото № 4
Юлія Кузьменко - фото № 5
Юлія Кузьменко - фото № 6
Юлія Кузьменко - фото № 7
Юлія Кузьменко - фото № 8
Юлія Кузьменко - фото № 9

Хто я поза кабінетом?

Я переїхала до Києва 9 років тому з м. Краснодон, Луганскої обл. Люблю подорожувати, вивчати нові культури та знайомитись з людьми. Одна із моїх улюблених країн це Іспанія, яка надихнула мене вивчати іспанську та латиноамериканські танці. Також я займаюсь саморозвитком, відвідую конференції, лекції та семінари. У вільний час також люблю читати, малювати, спілкуватися з друзями та грати в настільні ігри.

Юлія Кузьменко - фото № 10

Де я встигла попрацювати?

  1. Центр психічного здоров'я "4Help"

    Посада – консультант-психотерапевт, займаюсь когнітивно-поведінковою терапією, допомагаю людям зрозуміти свої потреби, думки, походження емоцій та страхів, сприяю розвиненню самовпевненості, навичок прийняття рішень.

  2. АТ «СБЕРБАНК»

    Посада – головний фахівець управління по роботі з персоналом

Вартість консультації (45-50 хв) - 1000 грн.