Євгеній Пушко

Привіт! Я психолог, який використовує науково-доказові методи психотерапії. Мені 25 років. Народився і живу в м Полтава. Вільно спілкуюся російською та українською. Моя головна мета – допомогти клієнту навчитися бути психотерапевтом для самого себе.

У психологію потрапив просто з інтересу до того, як працює наша психіка, не підозрюючи, що буду працювати за професією. Але в процесі усвідомив, що я хочу і можу робити свою роботу якісно і отримую від цього задоволення. Бажання допомогти і той самий інтерес, з якого все почалося – основні мої мотиватори донині.

Довгий час відвідував особисту терапію, що дозволяє мені добре розуміти власних клієнтів. Постійно проходжу різні курси і підвищення кваліфікації. На даний момент навчаюся в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії, беру супервізії, планую пройти акредитацію, як когнітивно-поведінковий психотерапевт.

Євгеній Пушко - фото № 1

Мій підхід до роботи:

1. Віддаю перевагу партнерській моделі. Я фахівець в своїй області, але ви знайомі з собою набагато краще і довше, ніж будь-який психолог. Не прикидаюся гуру, не тисну авторитетом. Це означає, що ми будемо разом створювати план роботи, підбирати техніки, які підійдуть саме вам і які можна буде використовувати в майбутньому самостійно, ви зможете оцінювати прогрес і т.д.

2. Для мене важлива етичність і людяність по відношенню до клієнта, ціную довіру і сміливість, які потрібні щоб звернутися до психолога, і не зловживаю ними. Намагаюся не допускати стереотипів, “ярликів”.

3. Спираюся тільки на ті підходи і техніки, які мають наукові докази ефективності (В основному це КПТ)

4. Живу з постійною потребою пошуку нової інформації і розвитку професійних якостей.

Запити, з якими працюю найчастіше:

– Тривоги, страхи, фобії, побоювання і т.д.

– Проблеми з настроєм (депресія, перепади настрою, дратівливість і т.д.)

– ОКР (Нав’язливі, неприємні, небажані думки, дії, ритуали, переперевірки і т.д.).

– Наслідки пережитих важких і страшних подій: участь в бойових діях, насильство, нещасні випадки, аварії і т.д.

– Проблеми самооцінки, взаємин, прийняття рішень, пошуку сенсу.

Освіта

  1. Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка

    Спеціальність: Психологія. Кваліфікація: Магістр психології.

  2. 1 ступінь «Основи гештальт-терапії» за стандартами EAGT за програмою Всеукраїнського товариства психологів, які практикують гештальт-підхід.

  3. Курс «Пропедевтика псіхіатрії» за програмою Української спілки псіхотерапевтів.

  4. На даний момент: «Український інститут когнітивно-поведінкової терапії».

  5. Аспірантура: Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка.

    Кафедра психології.

Євгеній Пушко - фото № 2
Євгеній Пушко - фото № 3
Євгеній Пушко - фото № 4
Євгеній Пушко - фото № 5
Євгеній Пушко - фото № 6
Євгеній Пушко - фото № 7
Євгеній Пушко - фото № 8
Євгеній Пушко - фото № 9
Євгеній Пушко - фото № 10
Євгеній Пушко - фото № 11
Євгеній Пушко - фото № 12
Євгеній Пушко - фото № 13
Євгеній Пушко - фото № 14
Євгеній Пушко - фото № 15
Євгеній Пушко - фото № 16

Хто я поза кабінетом?

Серйозно ставлюся до важливих і необхідних речей, але в неробочий час я слухаю панк-рок і важку андеграундну музику, ходжу на концерти, проводжу час з близькими друзями і роблю вилазки в дрімучі ліси, коли є час. Я не одружений, але у відносинах. З дитинства серйозно займався спортом і бойовими мистецтвами (айкі джиу-джитсу, бокс, таїландський бокс, історичне фехтування) – довелося зав’язати через накопичені травми. Люблю читати художню літературу (хоча і мало залишається часу через наукову) і научпоп з інших сфер. З кіно дивлюся в основному трилери / жахи, щось про кіберпанк, або кримінальні серіали на кшталт «Клану Сопрано» і «Фарго». Атеїст, але з цікавістю ставлюся до будь-яких поглядів. Захоплююся філософією стоїцизму, подобається даосизм, дзен-буддизм.

Де я встиг попрацювати?

Досвід: 5 років консультування. Почав ще з останніх курсів університету. Відразу після навчання влаштувався в Центр психічного здоров’я місцевої обласної психіатричної лікарні. Особливості роботи центру дозволили мені брати участь практично в усьому, що може робити психолог в лікарні: від консультацій для пацієнтів, їх родичів та тих, хто просто звернувся з міста за порадою, до оцінки нейрокогнітивних порушень, психодіагностики пацієнтів у важких станах; працював в «гострих» і «хронічних» відділеннях, чоловічих і жіночих, з людьми різного віку (не працював і не працюю тільки з дітьми). Проводив діагностику і надавав допомогу ветеранам бойових дій. Сидів на гарячій лінії і проводив онлайн-консультації з початку епідемії COVID. Отримавши необхідний досвід, став більше спиратися на приватну практику і так потрапив в 4help.

Вартість консультації (45-50 хв) - 1000 грн.